GAMP

PL /

ISO

Szanowni Klienci,

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o fakcie, że obowiązujący w naszej firmie System Jakości uznany został przez Auditorów Polskiego Rejestru Statków S.A. za zgodny z wymogami normy ISO 9001:2000.


13 grudnia 2001 decyzją Biura ds. Certyfikacji Systemów Jakości został przyznany naszej firmie Certyfikat Systemu Jakości zgodny z normą PN-ISO 9001:2000 oraz nadany numer NC-364.


JAKOŚĆ

Strategia "Twoja gwarancja jakości" jest programem, który wprowadził GaMP w XXI wiek. Wśród najważniejszych założeń tego programu znajduje się "zarządzanie poprzez jakość". Nasi Klienci oczekują coraz wyższej jakości produktów i usług. Konkurencja która nie odpowie na te oczekiwania będzie miała ogromny kłopoty z przetrwaniem na rynku. 
Jakość jest najważniejszym priorytetem we wszystkich działaniach GaMP. Dzięki stałym inwestycjom w rozwój technologiczny możemy poszczycić się mianem jednego z liderów IT na lubuskim rynku.


"Dzięki ogromnemu zapałowi, bardziej zdecydowanie, niż inne Firmy z branży IT, wdrażamy i realizujemy wszystkie innowacyjne pomysły, wynikające z potrzeb naszych Klientów."

inż. W.Michalski - Członek Zarządu 
GL (10)2001

 


Czym jest jakość dla GaMP ?

Gazeta Lubuska nr 279 (15.897) 1 Grudnia 2003
    Fragment wywiadu dla GL

[...]
- Każda firma, każdy człowiek ma jakiś cel.

- W firmie musi być ktoś, kto ma misję i wizję i z pełną konsekwencją je realizuje. Naszą misją jest "Bycie liderem na lubuskim rynku IT" , wizją ...hmmm... wizja to z definicji idealny cel... A naszym celem jest jakość. [P.Gawara]

- Często używa Pan słowa jakość. Co to jest ?

- Odpowiadając jako osoba zajmująca się wdrażaniem systemów jakości powiem zgodnie z normą ISO 9001:2000, że jakość to ogół własności wyrobu lub usługi, wiążących się z ich zdolnościami do zaspokajania potrzeb stwierdzonych i oczekiwanych... a tak na poważnie moim zdaniem jakość to gwarancja powtarzalności doskonałości. [P.Gawara]
[...]