GAMP

PL /

UPS

OD PROJEKTU DO REALIZACJI

Zajmujemy się projektowaniem, dostawą oraz wykonawstwem i pomiarami wszelkiego rodzaju instalacji elektrycznych. Wszyscy nasi pracownicy posiadają niezbędne kwalifikacje, certyfikaty oraz uprawnienia wydane przez SIMP.


OFERTA

Nasza oferta w branży elektrycznej obejmuje:
          - montaż rozdzielnic,
          - instalacje ogólnego zasilania,
          - instalacje dedykowane,
          - linie oświetlenia,
          - instalacje zasilania gwarantowanego.


DOŚWIADCZENIE

Nasz wyspecjalizowany zespół projektantów z wieloletnim doświadczeniem wykonuje projekty koncepcyjne, budowlane, wykonawcze oraz podwykonawcze dla naszych Kontrahentów. Specjalizujemy się w przygotowywaniu przedmiaru robót i materiałów, kosztorysów inwestorskich, zestawień i kosztorysów powykonawczych.  Nasi projektanci posiadają niezbędne uprawnienia, zaś pracownia projektowa wyposażona jest w specjalistyczne oprogramowanie oraz najnowsze peryferia.


SYSTEMY BEZPRZERWOWEGO ZASILANIA UPS

Instalacje wykonywane przez GaMP zapewniają ciągłą pracę urządzeń elektrycznych w tym linii produkcyjnych również w przypadkach długotrwałych przerw w dostawie energii elektrycznej. Zasilanie bezprzerwowe szczególnie istotne jest wszędzie tam, gdzie konieczna jest prawidłowa praca urządzeń odpowiadających za sterownie pracą innych zależnych urządzeń np. specjalistycznych układów automatyki.


GaMP specjalizuje się w wykonawstwie instalacji o gwarantowanej mocy do 1MVA o definiowalnych czasach podtrzymania. W zależności od potrzeb i zapotrzebowania na moc naszych Kontrahentów oferujemy urządzenia UPS produkcji APC małej mocy wykorzystywane np. w pomieszczeniach biurowych, oraz dużej mocy w tym agregaty prądotwórcze lub rozwiązania mieszane do zasilania np. dużych instalacji  lub całych obiektów.


Wszystkie inwestycje naszych Klientów realizujemy kompleksowo, poczynając od fazy projektu, kończąc na usłudze START-UP, czyli uruchomieniu instalacji. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników z odpowiednimi uprawnieniami budowlanymi. Dzięki certyfikacji APC stosujemy wyłącznie najnowsze sprawdzone technologie. Dla całości inwestycji prowadzimy specjalizowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.