GAMP

PL /

Projekty

Świadczymy usługi związane z projektowaniem i realizacją instalacji okablowania strukturalnego. Zależnie od potrzeb naszych Klientów zakres projektu może obejmować różne podsystemy. Nasz wyspecjalizowany zespół projektantów z wieloletnim doświadczeniem wykonuje projekty koncepcyjne, budowlane, wykonawcze oraz podwykonawcze dla naszych Klientów. Specjalizujemy się w przygotowywaniu przedmiaru robót i materiałów, kosztorysów inwestorskich, zestawień i kosztorysów powykonawczych.  Nasi projektanci posiadają niezbędne uprawnienia, zaś pracownia projektowa wyposażona jest w specjalistyczne oprogramowanie oraz najnowsze peryferia.


ZAKRES

Projektowane branże:
          - instalacje elektryczne,
          - instalacje zasilania gwarantowanego,
          - sieci telekomunikacyjne (miedziane i światłowodowe),
          - sieci okablowania strukturalnego,
          - systemy bezpieczeństwa,
          - systemy zabezpieczeń przeciwpożarowych.


Posiadamy szeroką wiedzę oraz umiejętności potwierdzone licznymi certyfikatami, niezbędne do optymalnego doboru sprzętu teleinformatycznego. Przemawia za nami duże doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej parterskiej współpracy z największymi przedsiębiorstwami woj. lubuskiego.


Udzielamy naszym Klinetom każdorazowo wyczerpującej odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące w/w zagadnień oraz dostarczymy informacje na temat rozwiązań i usług GaMP Instalacje oraz informujemy o zaletach ich zastosowania. Projektowanie jest naszą pasją.

Zapraszamy do kontaktu z nami!