GAMP

PL /

Monitoring IP

Monitoring wizyjny jest dzisiaj jednym z najpewniejszych systemów ochrony różnego rodzaju obiektów.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii IP do transmisji obrazu i dźwięku funkcjonalność systemów monitoringu diametralnie wzrosła. Kamery IP radzą sobie z ciemnością, potrafią przesłać zarejestrowany obraz z dowolnego zdarzenia na adres w Internecie, podniosą alarm jeśli zostaną przysłonięte. Ze względu na ilość możliwych zastosowań nowoczesnej technologii IP, przygotowanie projektu i dobór odpowiedniego systemu cyfrowego monitoringu wideo stanowi nie lada wyzwanie.


Oferujemy realizację innowacyjnych projektów monitoringu w pełnym zakresie, od przygotowania koncepcji, testów, doboru odpowiednich urządzeń i aplikacji zarządzających po instalację i szkolenia dla administratorów systemu. Nasze rozwiązania budujemy na wiodących dostawcach systemów monitoringu takich jak Hikvision, Acti, Samsung, GeoVision, Koukaam, Qnap.


ZAKRES USŁUG

W zakresie rozwiązań teletechnicznych naszym Klientom proponujemy:
          -   przeprowadzanie audytu,
          -   konsulting - usługi doradcze w zakresie projektu Monitoringu IP,
          -   inżynieria projektowa - dobór rozwiązań,
          -   wykonawstwo,
          -   usługi integracji systemowej,
          -   serwis powykonawczy,
          -   outsourcing całości usług.


Zespół naszych konsultantów posiada ponad 10-letnie doświadczenie z zakresu projektowania i realizacji instalacji teletechnicznych, potwierdzone odpowiednimi certyfikatami. Współpracujemy z międzynarodowymi zespołami budowlanymi, projektowymi i deweloperskimi.


Każdy z naszych pracowników zajmujący się projektowaniem oraz instalacją, eksploatacją czy dozorem sieci teleinformatycznych posiada kwalifikacje, wymagane uprawnienia oraz certyfikaty. Posiadamy certyfikaty uprawniające naszą spółkę do certyfikowania sieci informatycznych zbudowanych w kategorii 5+, 6 i 7 oraz do objęcia ich dwudziestopięcioletnią gwarancją producenta systemu okablowania strukturalnego.