GAMP

PL /

SPLA

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych strategicznych Kontrahentów oferujemy nowoczesny model licencjonowania oprogramowania. Jako Services Provider Microsoft w Polsce oferujemy licencjonowanie "na żądanie", dzięki któremu Kontrahent ponosi koszt wyłącznie za faktycznie wykorzystywane licencje w miesięcznym bądź kwartalnym cyklu rozliczeniowym.


Model SLA jest oparty na miesięcznych subskrypcjach, które pozwalają w pełni wykorzystać budżet informatyczny bez rezygnacji z wydajności lub określonych funkcji.


SaaS (SOFTWARE AS A SERVICE)

Usługa SaaS to program licencjonowania, w którym opłaty uzależnione są od faktycznego wykorzystania oprogramowania, umożliwiający dostosowanie inwestycji Kontrahneta w oprogramowanie do przychodów w danym miesiącu.

Program licencjonowania SLA jest dostosowany do Kontrahentów GaMP, którzy kupując usługi wdrażane przed GaMP z wykorzystaniem oprogramowania Microsoft oraz Symantec nie muszą nabywać własnych licencji, lecz bezpośrednio korzystają z licencji udostępnionych przez usługodawcę  czyli GaMP.


ROZLICZANIE

Na abonenta SAL (Subscriber Access License) - Umowa polega na rozliczaniu unikalnego użytkownika korzystającego z oprogramowania.

Na procesor (Processor License) - Umowa dzięki której z jednej licencji może korzystać nieograniczona liczba użytkowników.


W ramach umowy GaMP świadczy usługi SaaS(Software as a Service) dla wszystkich rozwiązań serwerowych i biznesowych Microsoft. Dodatkowo GaMP w ramach usługi oferuje swoim Kontrahentom dodatkowe usługi zw. z kolokacją i hostingiem serwerów (DATA CENTER, DRC), zdalnym backupem, jak również outsourcingiem najnowszych wersji oprogramowania.