GAMP

PL /

Praca

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszym dynamicznym zespole, prześlij swoje CV i list motywacyjny na adres:

Dział Hanlowy:        dh@gamp.pl
Dział Serwisu:         serwis@gamp.pl
Dział Developerski:  info@gamp.pl

AKTUALNE OFERTY:

Programista .NET
Data zamieszczenia: 1.07.2016

Opis stanowiska:
          Tworzenie i rozwijanie oprogramowania desktop, web, web serwisów, opartego o technologie Microsoft:
          .NET, .NET Compact Framework, ASP.NET, Asp.Net MVC,  SQL Server 2005, SQL Server 2008
          Zapewnienie dostępności i ciągłości wdrażanych systemów
          Prace analityczne  i implementacyjne nad rozwojem oprogramowania
          Współpraca z zespołem programistów
          Współpraca z klientem w celu określenia wymagań użytkownika

Wymagania:
          Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Informatyka lub student/ka ostatnich lat  informatyki
          Znajomość zasad projektowania i programowania obiektowego w języku C#
          Doświadczenie w budowaniu aplikacji na platformie ASP.NET 2.0 – 4.0
          Znajomość SQL (T-SQL) i projektowania relacyjnych baz danych w MS SQL Server 2008;
          Znajomość Visual Studio 2008, Visual Studio 2010
          Znajomość technologii internetowych XHTML, CSS, JQuery, WebServices
          Umiejętności analityczne
          Umiejętność komunikacji i współpracy w zespole oraz pracy samodzielnej
          Pasja oraz chęć nieustannego rozwoju w technologii .NET
          Znajomości języka angielskiego na poziomie czytania ze zrozumieniem dokumentacji i literatury technicznej
          Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
          Znajomość wzorców projektowych

Oferujemy:
          Udział w innowacyjnych projektach i wdrożeniach
          Formę współpracy w postaci umowy o pracę
          Miłą atmosferę pracy
          Wyjazdy i imprezy integracyjne

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv poczta elektroniczną na adres: Piotr.gawara@gamp.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29-08-1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883)".